ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ 6ο ΕΠΑ.Λ. Α' ΑΘΗΝΑΣ
  ΝΕΣΤΟΥ 4 - 11527 - ΠΛ. ΜΑΒΙΛΗ
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΑΙΔΕΙΑΣ, ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΘΗΝΑ
ΕΡΕΥΝΑΣ & ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ T : +302106430137
  F  : +302106467677
    e-mail : mail@6epal-athin.att.sch.gr
ΧΑΡΤΗΣ ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ
 

ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΟΣ ΚΑΤΑΛΟΓΟΣ

 
ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ

ΕΦΗΜΕΡΙΕΣ ΚΑΘΗΓΗΤΩΝ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΜΑΪΟΥ - ΙΟΥΝΙΟΥ Α' & Β' ΤΑΞΗΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΜΑΪΟΥ - ΙΟΥΝΙΟΥ    Γ' ΤΑΞΗΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΜΑΪΟΥ - ΙΟΥΝΙΟΥ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ

ΑΙΤΗΣΗ - ΔΗΛΩΣΗ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ

 

 

 

 

ΔΙΟΙΚΗΣΗ

 
ΝΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕ20

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΟΣ - ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ

ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΠΕ04.01

ΦΥΣΙΚΟΣ - ΥΠΟΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ

ΣΙΑΤΕΡΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΠΕ18.10

ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ - ΥΠΟΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ

 
         
 
 
     
         

 

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΘΗΓΗΤΩΝ

 
   

 
1 Δ/ΝΣΗ ΝΙΚΑΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕ20-ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ 
2 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΕ04.01-ΦΥΣΙΚΟΙ
3 ΣΙΑΤΕΡΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΕ18.10-ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ
4 ΓΕΝΙΚΗΣ

ΠΑΙΔΕΙΑΣ

ΒΑΣΙΛΑΚΟΥ ΙΣΜΗΝΗ ΠΕ01-ΘΕΟΛΟΓΟΙ
5 ΜΠΑΡΜΠΑ ΣΟΦΙΑ ΠΕ02-ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ
6 ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΕ02-ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ
7 ΓΚΟΥΣΔΟΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕ02-ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ
8 ΚΟΝΤΟΥ  ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΕ02-ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ
9 ΣΙΔΕΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΕ03-ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΙ
10 ΤΑΓΚΑΡΕΛΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΠΕ03-ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΙ
11 ΚΑΡΑΜΗΤΣΟΥ ΧΡΥΣΗ ΠΕ03-ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΙ
12 ΑΝΑΤΟΛΙΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΕ03-ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΙ
13 ΜΕΝΔΡΙΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΠΕ04.02-ΧΗΜΙΚΟΙ
14 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΜΥΡΤΩ ΠΕ04.01-ΦΥΣΙΚΟΙ
15 ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΕ04.04 - ΒΙΟΛΟΓΟΙ
16 ΠΛΟΤΝΙΚΩΦ ΜΑΡΙΝΑ ΠΕ06-ΑΓΓΛΙΚΗΣ
17 ΔΑΜΑ ΓΡΗΓΟΡΙΑ ΠΕ06-ΑΓΓΛΙΚΗΣ
18 ΓΚΡΙΤΣΗ ΣΟΦΙΑ ΠΕ11-ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
19   ΠΑΠΑΤΑΤΣΗΣ  ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΠΕ11-ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
20   ΜΥΘΗ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ ΠΕ13-ΝΟΜΙΚΗΣ-ΠΟΛΙΤΙΚ
21   ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΠΕ17.01 -ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ AΣΠΑΙ
22 ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΧΟΝΔΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕ12.04-ΜΗΧ/ΓΟΙ
23 ΧΑΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ12.04-ΜΗΧ/ΓΟΙ
24 ΤΡΙΓΚΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΠΕ12.04-ΜΗΧ/ΓΟΙ
25 ΙΩΣΗΠΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕ12.04-ΜΗΧ/ΓΟΙ
26 ΓΚΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕ17.02 -ΜΗΧ/ΓΟΙ AΣΠΑΙΤΕ
27 ΜΕΚΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕ12.04-ΜΗΧ/ΓΟΙ
28 ΚΩΣΤΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ TE01.03-ΜΗΧΑΝ. ΑΥΤΟΚΙΝΉ
29 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕ18.18-ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΤΕΙ
30 ΔΗΜΟΥΛΕΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΕ18.18-ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΤΕΙ
31 ΑΒΡΑΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ TE01.02-ΜΗΧ/ΓΟΙ
32 ΜΠΑΚΑΛΑΚΟΥ ΑΛΕΞΑΝΤΡΑ ΔΕ01.05-ΟΙΚΟΔΟΜΟΙ
33 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ,

ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ

ΚΑΙ

ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ

ΚΑΤΕΡΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΠΕ12.05-ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ
34 ΠΟΤΑΜΙΑΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΠΕ17.03-ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ AΣ
35 ΤΣΑΤΣΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ TE01.06-ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ
36 ΧΡΙΣΤΟΔΟΛΟΥΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΕ17.03-ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ ΑΣ
37 ΠΙΚΟΥΛΑΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ ΠΕ12.05-ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ
38 ΤΑΝΙΣΛΑΒ ΙΟΥΛΙΑ ΠΕ17.03-ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ AΣ
39 ΖΙΑΒΡΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΕ17.04-ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΙ AΣ
40 ΞΥΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕ17.04-ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΙ AΣ
41 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ17.08-ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΙ ΤΕ
42 ΠΑΛΙΟΥΡΑΣ ΗΛΙΑΣ ΠΕ12.06-ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΙ ΜΗ
43 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ TE01.07-ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΙ
44 ΔΙΟΙΚΗΣΗ

/

ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ

ΚΑΛΛΕΡΓΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ18.03-ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ
45 ΒΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΕ18.02-ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕ
46 ΜΟΥΧΤΟΥΡΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΠΕ18.02-ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕ
47 ΚΡΟΝΙΔΟΥ ΑΝΝΑ ΠΕ18.02-ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕ
48 ΒΑΜΒΑΚΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΕ13-ΝΟΜΙΚΗΣ-ΠΟΛΙΤΙΚ
49 ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ

ΠΡΟΝΟΙΑΣ -

ΕΥΕΞΙΑΣ

ΜΑΝΤΖΟΥΚΑ ΕΛΕΝΗ ΠΕ14.06-ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ
50 ΜΗΤΡΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΕ18.10-ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ
51 ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΠΕ14.01 - ΙΑΤΡΟΙ
52 ΛΙΑΠΗ ΜΑΡΙΑ ΠΕ18.11-ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ
53 ΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΕ 18.11- ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ
54 ΧΑΛΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΠΕ18.33-ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΟΙ
55 ΣΦΥΡΗ ΜΑΡΙΑ ΠΕ18.33-ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΟΙ
56 ΜΑΚΡΑ ΑΡΓΥΡΩ ΤΕ01.30-ΒΟΗΘΟΙ ΒΡΕΦΟΝΗΠ
57 ΚΙΖΗΡΟΓΛΟΥ ΦΕΒΡΩΝΙΑ ΠΕ18.33-ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΟΙ
58 ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕ20-ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕ
59 ΧΑΤΖΗΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ/ΣΙΟΣ ΠΕ19-ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΕ
60 ΓΑΝΙΑΡΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΠΕ19-ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΕ
61 ΙΣΤΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΑΝΩ TE01.13-ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΤΕΣ
62 ΧΑΛΕΠΛΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΕ19-ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΕ
63 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΕ19-ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΕ

 

 

 
   
 
 
 
   

update : 29/09/2018

Σχεδίαση - ανάπτυξη Copyright 2002-

Υπεύθυνος Ιστοσελίδας : Γεώργιος Η. Σταυρόπουλος